To, co najbardziej lubię... RodzinaKto wspiera w trudnych chwilach? Na kogo zawsze można liczyć? Kto kocha bezinteresownie? Kochający rodzice :)


Mam przed sobą książeczkę wyjątkową, bo poruszającą serduszka małe i duże :) Gdy w grę wchodzą relacje rodzinne, to nie trzeba długo namawiać do lektury. I tak nasza Weronika pokazuje paluszkiem kto jest kim na obrazkach, co robią bajkowi bohaterzy i dlaczego to robią. Rodzina króliczków spodobała się i  naszej małej sąsiadce :) Śmiała się i patrzyła na milutkie króliczki.
Bardzo nam się podoba to, że jest kolorowo i wesoło. Czuć, że ta rodzina królicza jest szczęśliwa.  Że oni mogą liczyć na siebie. I te hasła, o których mowa w bajeczce, nie są czczym pisaniem - RODZINA, daje siłę! Uczenie tego naszych dzieci to nasze zadanie. Ta pozycja z Wydawnictwa Debit, to doskonała propozycja do pomocy przy budowaniu relacji rodzinnych.

Polecamy książeczkę z serii "To, co najbardziej lubię..."  - Rodzina. Taką oraz dwie inne możecie wygrać w konkursie Wydawnictwa Debit. 

Gosia

Tytuł : TO, CO NAJBARDZIEJ LUBIĘ...  - RODZINA
Autor: Trace Moroney
Wydawca : Wydawnictwo Debit
Ilość stron:  24
Format 150 x 250 mm
Oprawa: Twarda
ISBN 978-83-7167-701-4

W serii ukazały się:
- To, co najbardziej lubię... - Rodzina
- To, co najbardziej lubię... - Przyjaciele
- To, co najbardziej lubię... - Gdy idę spać
- To, co najbardziej lubię... - W sobie samym
- To, co najbardziej lubię... - W przedszkolu
- To, co najbardziej lubię... - Podczas zabawy


Za przekazanie egzemplarza recenzenckiego dziękujemy Wydawnictwu:


Komentarze