Czas na naukę!
Są wakacje! Dzieci zadowolone, a rodzice? I tak, i nie.  Szkoła zapewnia dzieciom zajęcia przez sporą część dnia, a we wakacje to rodzice muszą się częściowo tym zająć. Czy wakacje trzeba spędzać tylko na zabawie? Niekoniecznie. Segregator „Czas na naukę” wydany przez Wydawnictwo Olesiejuk zachęci do nauki nawet największych przeciwników zdobywania wiedzy. Atrakcyjna forma i wiele gadżetów to atut tej pozycji.

Ćwiczenia podzielone są na działy tematyczne. W pierwszym jest czytanie – podział na części zdania, ubarwione kolorowymi obrazkami. Druga część to pisanie. Tutaj jest dużo miejsca tam, gdzie należy coś napisać, połączyć wyrazy i poznać budowę wyrazów. Matematyka to kolejny temat. Działania na liczbach do liczby 20. Ciekawym działem jest przyroda, poznać można tam proste przykłady z dziedzin pokrewnych jak biologia, chemia i fizyka.


Dzieci z pewnością zainteresują ostatnie strony segregatora. Załączonym pisakiem można na stronach specjalnie do tego przeznaczonych rysować rysunki trójwymiarowe, a potem obejrzeć je przez także dołączone okulary trójwymiarowe.  To nie koniec atrakcji! Kolejne strony do ćwiczeń są ścieralne, można więc poprawiać do woli.


Naklejki, szablony i brudnopis kończą zbiór. Czy trzeba jeszcze drodzy rodzice Was zachęcać ? Zakup tej pozycji wypełni Waszym dzieciom niejedną chwilę.

 Gosia

praca zbiorowa
Czas na naukę!
Strony: 100, Format: 26,5x29 cm
ISBN: 978-83-7770-913-9
Rok wydania: 2012
Wydawnictwo: Olesiejuk


Komentarze