Reksio - Księga wiedzy
Doskonałym pomysłem, według mnie i moich dzieci, jest zaangażowanie do zabawy i nauki małego bohatera bajek, znanego każdemu dziecku Reksia :) Tego pieska kocha każdy rodzic i dziecko. Dlatego poznawanie świata z Reksiem i Adasiem staje się tak przyjemne.

To zbiór zadań i ćwiczeń na wiele godzin, co ogromnie nas cieszy. Książka została podzielona na cztery pory roku. W każdej części są fakty, eksperymenty do wykonania bez specjalnych urządzeń, przepisy kulinarne, ciekawostki, zagadki, ćwiczenia na spostrzegawczość. To wszystko przypisane jest do warunków klimatycznych panujących o danej prze roku. Dalszą część stanowi opis zmienności pogody, pory dnia i kalendarium. Na ostatniej stronie gra planszowa.
Nie sposób w recenzji wymienić jakie atrakcje czekają dzieci przy czytaniu. Książeczka jest doskonała na wyjazdy wakacyjne i na prezent!

Seria o Reksiu zawiera wiele ciekawych pozycji. Ćwiczenia, czytanki, wycinanki, kolorowanki i inne księgi, takie jak ta. Cała seria jest dla dzieci w rożnym wieku: dla takich, które jeszcze nie piszą same i dla takich, które uczą się już ortografii.

W imieniu wydawcy, Grupy Wydawniczej Publicat, zapraszamy na stronę serii www.reksioprzyjaciel.com.pl Na pewno Wam się tam spodoba :)

Gosia

Tytuł - Reksio. Księga wiedzy
Autor- Beata Dawczak, Izabela Spychał
Wydawnictwo -Papilon
Oprawa- twarda
Rok wydania- 2010
Liczba stron- 96
Długość [mm]- 290
Szerokość [mm] - 205
ISBN 978-83-2457-1-635


Egzemplarz do recenzji przekazała nam:

Komentarze

  1. Książka jest rewelacyjna, naprawdę inna niż wszystkie, wykracza daleko poza granice swoich stron. Idealna dla maluchów, które szybko nudzą się tradycyjną lekturą i tradycyjnymi ćwiczeniami. Dzięki jej lekturze w miły sposób dziecko nabywa ogrom wiedzy. Zakochałam się w tej książeczce, chociaż poznaliśmy ją dopiero co. Pozdrawiam.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Inna Bajka dziękuje :)