Kubuś Puchatek - audiobookKażdy rodzic ma czasem dzień kiedy brakuje sił na cokolwiek. Na czytanie dziecku także. Można wtedy wspomóc się ciociami, babciami i wujkami, a gdy tych nie ma w pobliżu... To wtedy zatrudnić do czytania znanego aktora. Nie, to nie żart! Aktor doskonale zinterpretuje bajkę, doda wiele wyrazów dźwiękonaśladowczych, które nie są powszechnie używane. Wydawnictwo Nasza Księgarnia ułatwia nam to, publikując "Kubusia Puchatka" w formie audiobooka. I to w bardzo dobrej cenie - dwudziestu pięciu  złotych bez dziesięciu gorszy :)

Misia o Bardzo Małym Rozumku nie trzeba przedstawiać. On i jego przyjaciele ze Stumilowego Lasu to postacie uwielbiane przez dzieci na całym świecie. Nagrane w formacie MP3 rozdziały do słuchania, zabierają nas we wspaniałą przygodę. Trzy godziny słuchania Janusza Gajosa, aktora cenionego za wiele ról filmowych i teatralnych, to gratka także dla rodziców!


Płyta zawiera dziesięć plików, będących rozdziałami oraz przedmowę. Poznajemy bohaterów - Kubusia Puchatka, Prosiaczka, Królika, Kłapouchego, Sowę Przemądrzałą, Mamę-Kangurzycę i Maleństwo. Mimo, że to zabawki pluszowe, mają cechy charakterów ludzkich - np. Prosiaczek jest strachliwy, Królik ciągle się przemądrza.  Każdy z nich ma jednak dobre cechy, które poznajemy w opowiadaniach np. gdy Puchatek odwiedza królika, lub gdy Kłapouchy gubi ogon. "Kubuś Puchatek" zachęca dzieci do tego, by podejmowały próby przyjaźni.


Chociaż czytania przez rodzica nie da się zastąpić zupełnie audiobookami, to jest to ciekawa alternatywa np. na długą podróż albo, gdy dzieci są przeziębione i okropnie się nudzą w łóżku.

W kolekcji są także dwie inne części o przygodach Misia : "Chatka Puchatka" i "Powrót do Stumilowego Lasu". Każdą część można nabyć osobno albo w atrakcyjnym cenowo pakiecie.

Polecam
Gosia


Kubuś Puchatek książka audio mp3
Czyta: Janusz Gajos
Autor : Alan Alexander Milne
Wydawnictwo: Nasza Księgarnia
Oprawa: plastikowa
ISBN: 978-83-10-11698-7
Czas nagrania: 3 godz. 3 min.
Rok wydania: 2011
Komentarze