Disney English - Let's Sing! We Love Animals!


Nauka języków obcych przez dzieci od przedszkola, jest już tak oczywista a jej skuteczność tak duża, że żadnego rodzica nie trzeba przekonywać by zapisał swoją latorośl na kurs czy lekcje dodatkowe poza placówką edukacyjną. Co na to dzieci? Jak zwykle różnie - jedne chłoną wiedzę niczym gąbka wodę a inne... bronią się jak mogą, aby jednak nic się nie nauczyć. 

Metodą na każde, nawet bardzo oporne w nauce dziecko, jest seria Disney English wydana przez Wydawnictwo Olesiejuk. Czy ulubieni bohaterowie znają języki obce? Ależ oczywiście! ;) A ponadto... książka jest pięknie wydania, kolorowa.


Przedmiotem tej recenzji jest książka z piosenkami o zwierzętach :)Wydawnictwo zawiera osiem piosenek, z tekstem do czytania dla starszych dzieci i tłumaczeniem pod każdym wersem. Ponadto ciekawie przedstawione wykazy słówek, puzzle, instrukcja wykonania własnej farmy i wiele innych ciekawych zabaw. Podano tutaj po angielsku wiele ciekawych dla dzieci informacji o farmie, zwierzętach z dżungli  i to... śpiewająco!

Do książki dołączona jest płyta CD ze wszystkimi przedstawionymi piosenkami. Piosenkarka, która je śpiewa poleca naukę języków przez śpiewanie - "dzieci mają wrodzone wyczucie rytmu". Bardzo dobrze wykonane piosenki bardzo zachęcają do nauki ; moje dzieci są zachwycone!


Na płycie są także wersje instrumentalne każdego utworu - do samodzielnego śpiewania. Teraz z całą rodziną możemy zaśpiewać "Farmer Donald has a farm E-I-E-I-O!..."

Gosia


praca zbiorowa
Let's Sing! We Love Animals! + CD
Strony: 50, Format: 19,5x24 cm
ISBN: 978-83-7844-037-6
Rok wydania: 2012
Wydawnictwo: Olesiejuk
Kategorie: dla dzieci, języki obce, edukacja
Oprawa: oprawa twarda

Komentarze