Recenzja - Kacper - Pudło z zabawkamiPoznajcie pieska Kacpra :)  Ten zwierzak ma swoje ulubione zabawki, które trzyma w pudle. Dokładnie wie ile ich ma. Do każdego jest przywiązany, bawi się wszystkimi. Pewnego jednak dnia zdarza się coś co sprawia, że Kacper nie może doliczyć się ile zabawek zawiera jego pudło. A jakby było tego mało, ktoś wygryzł w pudle dziurę.

Dzieci liczą zabawki razem z pieskiem i jak on są zdziwione, że za każdym razem wychodzą różne liczby. A gdy znika skarpetek Kacper wie, że to nie są już żarty! Podczas pierwszego czytania, dzieci siedzą cichutko i czekają na informację co lub kto porwało skarpetka i kto wygryzł dziurę w pudle?

Czytając dzieciom drugi raz, liczą one same zabawki Kacpra... i mysie pyszczki, które są sprawcami całego zamieszania!

Bardzo ciekawie opisana jest ta przygoda. Duże litery, wyraźne obrazki. Rysunki pełne uczuć - smutku, radości, zdziwienia...

Bajka kończy się dobrze, nie zdradzę jednak jak :)


Polecam,
GosiaTytuł: Kacper Pudło z zabawkami

Autor: Inkpen Mick
Wydawnictwo: Papilon
ISBN: 9788324597055
Oprawa: Twarda
Stron: 32
Komentarze

  1. My czytamy różne książki i staram się zachęcać dziecko do książeczek, ale na razie zainteresowanie jest dość małe, więc nic na siłę, przyjdzie z czasem. Skupiam się też na zabawkach edukacyjnych i ostatnio bardzo fajne widziałam w ofercie Malama.pl sklep z akcesoriami dla dzieci i niemowląt , więc koniecznie zerknijcie i skorzystajcie, jeśli tylko chcecie kupić coś dla swojego dziecka. Poza tym znajdziecie też inne produkty, z których jak najbardziej warto sobie skorzystać, bo np. dostępne są produkty pielęgnacyjne.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Inna Bajka dziękuje :)