Recenzja."Opowiastki dla małych uszu" Joanna WachowiakJuż zapowiedź książeczki, którą można zobaczyć tu, sprawiła, że moja córcia i ja zapragnęłyśmy więcej! Tak przyjaźnie napisane opowiadania sprawiają, że zamienia się w słuch. Te historyjki doskonale pamięta, pokazuje na obrazkach co się dzieje i relacjonuje starszemu bratu :)

Co zawiera zbiór? Osiem opowiastek, w sam raz na czytanie wieczorem, ale nie tylko. Zapewniam Was drodzy rodzice, dziadkowie i ciocie, dziecko nie zadowoli się jedną bajeczką! Sami zobaczcie ile ciekawostek... O żabce, która spełniła swoje marzenie, wbrew temu, że szara sowa nie uważała jej pomysłu na skok na księżyc za dobry. O wiewiórce, która odkryła, że dzielenie się skarbami może uszczęśliwiać. O myszy, która chciała fruwać. O ślimaku, który okazał się być pomysłodawcą wielu inspirujących zabaw. O króliczku, który myślał, że można się wyspać lepiej w innym domku. O owadach, które przestały narzekać na to, że dzień jest za krótki. O dwóch  biedronkach, które różniła nie tylko ilość kropek. I o myszkach i ich skarbie.

To bardzo pouczające historyjki, nie tylko dla dziecka. Piękne rysunki, w sam raz format. Twarda, solidna oprawa, szyte strony. Jesteśmy zachwycone!

Mama Gosia i córka Weronika :)
Opowiastki dla małych uszu 
Autor: Joanna Wachowiak   
Ilustrator: Anita Głowińska   
ISBN 978-83-7551-313-4
format: 20,5 x 20,50 cm
stron 88
wydanie 1
oprawa: twarda 

Wydawnictwo Bis 2013Komentarze

  1. Pani Anita Głowińska od Kici Koci? :) Bardzo sympatyczne ilustracje! I same opisy historyjek brzmią zachęcająco:)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Inna Bajka dziękuje :)