Konkurs na powitanie lata!:)

Wielki letni konkurs bardzo artystyczny!!!
Iście letnia aura, zatem sportretowanie lata nie będzie trudne! A lato to najwspanialsze wycieczki, wyjazdy nad wodę, kąpiele, podróże, przygody, lody… A właśnie – lody – tak słodkie jak i nagrody dla Was! Są to książki pod tytułem „Popraw się, Cukierku!” autorstwa Waldemara Cichonia ufundowane przez wydawcę – wydawnictwo Dreams. W konkursach czy zawodach są trzy miejsca na podium, ale nie u nas;) My nagrodzimy aż cztery osoby!
Mamy nadzieję, że lektura sprawi Wam wielką radość, a i samo uczestnictwo w konkursie oraz przygotowanie prac będzie przyjemnością. 
Prosimy o twórczą interpretację tematu: „Wymarzone lato, wytęsknione wakacje!”. Dziecięca wyobraźnia jest nieograniczona, zatem już cieszymy się na te urocze małe arcydzieła, które będą także – to dodatkowe wyróżnienie – ozdobą naszej strony Kobietnik – Inna Bajka.
Parę słów o nagrodzie: Cukierek to mały, pręgowany kotek. Mały, ale wyjątkowy! Potrafi wywrócić do góry nogami dotychczasowe życie Marcela i jego rodziny. To idealna propozycja dla miłośników kotów, lecz nie tylko – także dla każdego, kto lubi książki pełne humoru, zwariowanych zwrotów akcji oraz zabawnych dialogów. Wydawnictwo Dreams, sponsor nagród, tak przedstawia perypetie opisane w tej pozycji:
"Oto właśnie, proszę dzieci
O Cukierku tomik trzeci!
O czym zatem nam opowie
Nim postawi świat na głowie?
Czy się uda wygrać z kretem?
Czemu trzeba iść na dietę?
Czy sąd kocie uzna racje?
Jak się wyrwać na wakacje?
O tym wszystkim, drogie dzieci
Powie kot nam po raz trzeci…"

Zasady konkursu plastycznego „Wymarzone lato, wytęsknione wakacje!”
1. Organizatorem konkursu jest blog Kobietnik Inna Bajka.
2. Sponsorem nagród jest wydawnictwo Dreams.
3. Udział w konkursie jest dobrowolny, nieodpłatny, podanie danych uczestnika jest dobrowolne.
4. Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest wykonanie pracy plastycznej będącej twórczą interpretacją hasła: „Wymarzone lato, wytęsknione wakacje!”. Technika wykonania jest dowolna, mogą być to prace rysunkowe, malowane farbami, kolaże czy prace łączące wszystkie te techniki.
Fotografię pracy wysyłamy na adres: katarzyna@kobietnik.pl
Pracę proszę opatrzyć podpisem (dowolna, wybrana przez zgłaszającego forma – imię, imię i nazwisko, pseudonim oraz wiek dziecka). 
4. Prosimy o polubienie naszego profilu na Facebooku oraz profilu sponsora - wydawnictwa Dreams.
5. Jedna osoba może wysłać jedno zgłoszenie konkursowe. Jeśli obie nasze pociechy lub więcej dzieci pragnie wziąć udział, prosimy o przesłanie wspólnie wykonanej pracy.
6. Konkurs trwa 10 dni, rozpoczyna się 21.06.2013 i kończy 30.06.2013 (o godzinie 23.59).
7. Wyniki zostaną ogłoszone do dnia 04.07.2013 na stronie Kobietnika na Facebooku.
8. Zwycięzcami zostaną 4 osoby, których prace konkursowe najbardziej spodobają się Jury, w skład którego wejdą przedstawiciele bloga oraz wydawnictwa Dreams – sponsora nagród.

Po ogłoszeniu wyników należy przesłać dane do wysyłki nagrody na adres: katarzyna@kobietnik.pl w terminie 7 dni od ogłoszenia werdyktu Jury. Po upływie wyznaczonego terminu, laureat traci prawo do nagrody, przechodzi ona na kolejną osobę zgodnie z wskazaniem Jury. Dane do wysyłki zostaną przekazane sponsorowi – wydawnictwu Dreams, po przesłaniu ich przez wszystkich laureatów.
Nagrody zostaną wysłane przez sponsora w ciągu dwóch tygodni od otrzymania danych do wysyłki nagrody.

Komentarze