"My Little Pony The Movie. Książka z tatuażami" - filmowe zagadki dla fanekW ubiegłym roku Młodsza miała "szczęście" trafić do grupy, w której pani radośnie wręczała stronę formatu A4 z rzędami szlaczków. Była to standardowa praktyka parę razy w tygodniu - "dla wypracowania rączki". Być może i skuteczna, choć bardzo nużąca i po pewnym czasie dająca wręcz przeciwne efekty (bo te ostatnie szlaczki były raczej od niechcenia wykonywane...). 

Dobrze jest urozmaicać zadania maluchom, tak, by nie kojarzyły się one z ćwiczeniem, wyrabianiem jakichś umiejętności w tej oto chwili. Zdecydowanie lepiej, gdy tak wciągną, że chce się kolejnych zadań, a samo działanie jest uznawane za zabawę, nie naukę, pracę.

W przypadku tej pozycji jest na pewno intrygująca i miła obecność ulubionych bohaterek! Serial o kucykach cieszy się nie słabnącą popularnością, a do grona jego fanów zaliczają się osoby w bardzo różnym wieku;) Te najmłodsze fanki z przyjemnością będą mogły zmierzyć się z zadaniami, które ściśle związane są z działalnością, charakterem i cechami ukochanych postaci. Do tego cała pozycja oparta jest na fabule nowej produkcji kinowej z udziałem kucyków!

Urozmaicone zadania przypominają historię nieco dramatyczną, pełną zwrotów akcji, zapoznającą widzów z nowymi bohaterami i miejscami - i tradycyjnie pokazującą siłę przyjaźni, moc wspólnego działania, lojalności.

Wśród poleceń znajdziemy taki, które sprawdzają spostrzegawczość, logiczne myślenie, ukochane przez Młodszą labirynty, wyszukiwanki, zadania przy których niezbędna okaże się znajomość liter. Wielbiciele matematyki będą zadowoleni, bo znajdą tu pole do popisu. A i lubiący rysować nie będą rozczarowani - dla każdego coś miłego! 

Mnóstwo radości sprawią także tatuaże! Są przepiękne - starannie wykonane, bardzo brokatowe, kolorowe, trwałe. Jest ich wystarczająco dużo, by się podzielić z siostrą lub przyjaciółką!:) 

Publikacja ta to oczywiście miłe przypomnienie emocji związanych z oglądaniem filmu, ale też zachęta, by go zobaczyć - jeśli jeszcze go nie znacie, będzie zapowiedzią, którą nie zepsuje przyjemności z przeżywania przygód kucyków.

Polecamy
Katarzyna i dziewczynki

"My Little Pony The Movie. Książka z tatuażami"
Autor: praca zbiorowa 
Wydawnictwo: Egmont
Oprawa: miękka
Liczba stron: 32
Format: 20,5x29,5 cm
ISBN:  9788328121805

Komentarze