"Spirit: Riding free" - nowe czasopismo dla fanek serialu i koni:)Konie to jedne z najukochańszych zwierząt, od zawsze zajmujące podium wśród tych ulubionych. Posiadanie własnego konia to szczyt marzeń, dla większości - nieosiągalny. Pozostaje jazda konna - która też wymaga nakładów i poświęcenia sporo czasu. Jeśli jednak są chęci i zapał nie jest słomiany - wtedy na pewno warto. 

Zwierzęta te zachwycają pięknem, intelektem, gracją. Tego, że są także wdzięcznymi bohaterami tekstów kultury - szeroko rozumianych - doskonale dowodzi popularność serialu "Mustang: Duch wolności" opowiadającego o dwunastoletniej Lucy oraz dzikim mustangu - Duchu, który staje się jej najlepszym przyjacielem. Choć niejedynym - po przeprowadzce na ranczo dziewczynka znajduje bratnie dusze wśród koleżanek z klasy, zaprzyjaźnia się z Pru i Abigail, a bliskość tych relacji wynika z wspólnie dzielonej pasji - miłości do koni!

Animowany serial uwielbiają małe fanki. Zabawne perypetie dziewczynek i szkolne przygody są przyciągającym elementem, ale równie ciekawy aspekt to konie - opieka nad nimi, specyfika ich zachowania, to wyjątkowi czworonożni przyjaciele. Dla zafascynowanych tematem świetną propozycją pogłębiającą wiedzę i dostarczającą mnóstwa rozrywki będzie czasopismo "Spirit: Riding free". 

Uwagę zainteresowanych odbiorczyń przyciągnie wizerunek głównej bohaterki - Lucy oraz jej ulubieńca - Ducha umieszczony na okładce. Tu także znajdują się zapowiedzi tematów poruszonych na kartach tego czasopisma - komiks, plakaty, propozycje działań kulinarnych i modowych w końskim duchu;), zatem idealnie trafiające w gust małych fanek. 

Oprócz tych treści jest i strona do kolorowania, rozrywki umysłowe, test, a do tego spora porcja wiadomości ściśle związanych ze zwierzęcymi bohaterami serialu - informacje o jednej z końskich ras (w tym numerze to Paint Horse), wskazówki dotyczące dosiadania konia oraz koński język, dzięki któremu po zachowaniu zwierzęcia możemy odczytać jego nastrój. 

Czasopisma dla najmłodszych zachęcają dodatkami - tak jest i w tym przypadku. Wraz z pierwszym numerem otrzymamy notesik i niewielki długopis, oba przedmioty ozdobione wizerunkami bohaterów serialu. Niewygórowana cena zachęca do nabycia, a radość najmłodszych jest gwarantowana!

Polecam
Katarzyna i Młodsza"Spirit: Riding free"
Wydawnictwo: Egmont
Oprawa: miękka
Liczba stron: 32
Format: 21x29,7 cm
EAN 977265799800901


 
https://emp0pwn0cdn0blob0egmont0prod.static-osdw.pl/egmontfiles-repository/4a25baac3ea74f4a80b0398dff87e70a/egmont
Komentarze

  1. Nigdy nie słyszałam o tym czasopiśmie. Muszę się w niego zaopatrzyć, moja córeczka na pewno będzie nim zachwycona.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Inna Bajka dziękuje :)