LEGO® Harry Potter™. Potter contra Malfoy - gwarancja zabawy na medal!

 

Nie samymi książkami żyje człowiek - czasem chęć zabawy dochodzi do głosu. Są też takie dzieciaki, które w ogóle nie uznają książki za prezent - co podsumujemy stwierdzeniem, iż równowaga w przyrodzie musi zostać zachowana - bo na przykład Młodsza na tę radosną grudniową okazję dopieszcza i cyzeluje coraz dłuższą listę wymarzonych lektur...

Za to Starsza już jest szczęśliwa;) Zatem śpieszymy z poleceniem wszystkim tego cud-zestawu! Przyświeca mu hasło dobrej zabawy - w środku solidnego pudełka znajdziemy zawartość gwarantującą wiele godziny spędzonych w najmilszy sposób dla fanów HP - na odtwarzaniu przygód młodego czarodzieja czy wymyślaniu nowych!

A perypetie te będą z pewnością obfitowały w dramatyczne zwroty akcji - jak widzicie nie tylko o szlachetnego Harry'ego wzbogaci się Wasza kolekcja, ale też i o podstępnego Draco Malfoy'a! Obaj bohaterowie mają różdżki i... miotły! I to nie jest jeszcze ostatnie słowo w kwestii zabawy, bo prócz figurek otrzymujemy fantastyczną, zachwycającą, jedyną w swoim rodzaju i pełną niespodzianek scenerię!

Rozkładana makieta jest przygotowana z pietyzmem i naprawdę zachwycająca. Mamy wręcz wrażenie, że wszystko to dzieje się tu i teraz, właśnie w tej chwili. Sale lekcyjne, biblioteka, pokoje, w podziemiach kryje się smok - wnętrze Hogwartu "jak żywe";), a po drugiej stronie - ulica Pokątna, miejsce tajemne, pełne magii, niezwykłe. U nas nastąpiło szybkie i radykalne przemeblowanie, by to cacko zyskało stosowne miejsce i mogło w pełni prezentować swoje zalety. Dodajmy, że to nie tylko harmonijkowa sceneria, ale także mnóstwo elementów do odkrycia, otwarcia, rozłożenia. I z pewnością nieco czasu minie, zanim odkryjecie wszystkie jej sekrety! Możecie natrafić na ich trop skanując kod umieszczony na pudełku - kryjący się pod nim link uchyli rąbka tajemnicy.

Na takim tle znakomicie prezentują się figurki czy klocki. U nas prócz małej drużynki bohaterów znalazł przytulny kącik dla siebie Aragog - taki sam jak na planszy, zatem na pewno czuje się dobrze w tym anturażu:) 

Dodajmy dla pełni obrazu, że to wciąż nie koniec niespodzianek! Prócz radości wynikającej z zabawy zestaw oferuje rozkosze łamania głowy;) Dołączone dwie książeczki są wypełnione propozycjami zadań, których tematyka sprawia, że sięga się po nie bardzo chętnie. Zadania na spostrzegawczość i sprawdzające logiczne myślenie, labirynty i quizy - bystre oko i cierpliwość będą premiowane, a sfrustrowanym niemożnością poradzenia sobie z którymś z poleceń pomocą służyć będzie strona z rozwiązaniami umieszczona na końcu każdej z pozycji. 

To kolejny pięknie się prezentujący zestaw - uniwersalny wręcz, bo i dla dziewczynek, i dla chłopców, niemal niezależnie od wieku ("starszaków" też takie cacka zachwycają!:)).


Polecamy gorąco!
Katarzyna i Starsza 


LEGO® Harry Potter™. Potter contra Malfoy

Wydawnictwo: AMEET   

EAN: 5907762001045

STRONY: 16 stron (książka 1), 24 strony (książka 2)

OKŁADKA: Twarda

FORMAT: 302×251 mm (pudełko)

 

 http://www.ameet.pl/app/themes/ameet/assets/img/logo_ameet.png 

Komentarze