"Mój dziennk i ... kropka!" - wyobraźnia ma głos!:)

 


Choć klocki LEGO to evergreen i te sprzed lat, należące do rodziców, dziś wyciągnięte ewokują masę wspomnieć i dają okazję do wspaniałej zabawy, to jednak najmłodsi trzymający rękę na pulsie nowinek w tej materii z radością pochylą się nad najnowszymi zestawami. 

Trzeba przyznać, że te niegdysiejsze określić można mianem unisex;) Dziś prócz takich uniwersalnych zestawów znajdziemy takie bardziej chłopięce, no i oczywiście dedykowane dziewczynkom - Lego Friends czy urocze Lego Dots! Śliczne bransoletki, pudełeczka na biżuterię, przyborniki, ramki i stojaki na zdjęcia... 

Nowinki zachęcają, więc taki zestaw to świetny, atrakcyjny prezent dla najmłodszych. Jak zwykle klocki tego typu to okazja do ćwiczenia małej motoryki, ale też kreatywności, dobierania barw, form. Małe fanki mają pewnie skompletowane wszystkie te urocze gadżety, ale wciąż możemy obdarować je miłym prezentem w duchu ulubionych zestawów klocków! Druga powszechna pasja małych użytkowniczek to dzienniczki, notesiki, kolorowe publikacje dostarczające okazji do zabawy, ale i poznania siebie.

"Mój dziennik i ... kropka!" przyciąga jak magnes - wielobarwna okładka stanowi swego rodzaju zapowiedź tego, co wewnątrz znajdziemy: własne projekty, ponad 200 naklejek. A to nie wszystko! W tej sympatycznej książeczce liczącej niemal sto stron nie zabraknie ciekawych pomysłów, inspirujących zdań, okazji do odpowiedzi na rozmaite pytania pozwalające lepiej poznać samą siebie:) 

"O mnie", "Moje marzenia" oraz "Moje hobby" to trzy rozdziały grupujące rozmaite zadania - to kreatywne, twórcze wyzwania dające sposobność do zabawy w duchu Lego Dots. Umieszczone na końcu książeczki naklejki mają właśnie taką specyficzną formę - małe kółeczka, kwadraciki, ćwierćokręgi, niewielki obrazeczki. Posłużą one małym użytkowniczkom do wykreowania zabawnych postaci, zwierzątek, potraw czy tanecznego układu. 

Przydadzą się też kredki, pisaki, długopis - bo wiele zadań wymaga rysowania, tworzenia. Dzięki "Mojemu dziennikowi" przeżyć można intrygujące przygody, zaplanować nowe, wywróżyć sobie przyszłość, stworzyć genialny szyfr... 

Nawiązanie do ulubionych klocków jest wabikiem, ale nawet dla osób nieznających Lego Dots "Mój dziennik i... kropka!" będzie świetną propozycją i okazją do dobrej zabawy, ale też wielu ciekawych odkryć:)

Polecamy 

Katarzyna i Młodsza


"Mój dziennki i ... kropka!"

Wydawnictwo: AMEET   

ISBN: 978-83-253-3548-9

STRONY: 96

OKŁADKA: miękka

FORMAT: 14×20 cm


http://www.ameet.pl/app/themes/ameet/assets/img/logo_ameet.png 

Komentarze