"Magiczna 7. Przeciwko wszystkim. Tom 2" - drużyna rośnie w siłę

 


Niektóre historie toczą się powoli, rozkręcają dość długo. "Magiczna 7" z pewnością do nich nie należy! Już poprzedni tom rzucił nas w wir intrygujących wydarzeń, działo się wiele, emocje sięgały zenitu... Tak się tylko wydawało! Drugi tom to w porównaniu z początkiem tej opowieści prawdziwy rollercoaster! 

Pamiętacie zapewne, że młodych bohaterów połączyło coś więcej niż wspólna szkoła. Prócz pokrewieństwa dusz elementem łączącym okazały się pewnego rodzaju nadzwyczajne umiejętności. Końcowe wydarzenia pierwszego tomu zapowiedziały powiększenie grupy przyjaciół. Wszak tytuł komiksu to "Magiczna 7"! 

Co jednak wyniknąć może z odnalezienia się, zjednoczenia szczególnie utalentowanych młodych ludzi? Nie zawsze wszystko układa się według naszych zamierzeń i bywa, że najstaranniej zaplanowane przedsięwzięcia nie dają spodziewanych efektów. Czasem napotkamy kogoś, kto działa przeciwko nam, kto dysponuje większymi siłami... Takie dramatyczne wydarzenia mają miejsce w drugim tomie. Dzieje się coś złego, młodzi bohaterowie są osaczani, pozbawiani prawa do decydowania o czymkolwiek. Wróg jest wszechobecny i bardzo potężny. Czy uda się go pokonać?

Kolejna część "Magicznej 7" jest pełna zwrotów akcji, niespodzianek, niesamowitych wydarzeń. Wytłumaczeniem są niezwykłe moce przyjaciół, ale nie wyjaśniają one wszystkiego... Przygotujcie się na zaskakujące zdarzenia i intrygujące zakończenie zarysowujące (delikatnie;)) kształt przyszłych przygód bohaterów.

Komiks trafi w gust wielbicieli superbohaterów, w tym wypadku w nieco młodszym wydaniu. Jeśli lubicie opowieści o walce dobra ze złem, o nastolatkach, które jako jedyne mogą uratować świat, to nie wahajcie się i sięgajcie po tę lekturę!

Polecamy
Katarzyna i Młodsza 
"Magiczna 7. Przeciwko wszystkim. Tom 2"

  • Scenarzysta: Kid Toussaint

  • Ilustrator: Giuseppe Quattrocchi

  • Wydawnictwo: Egmont
  • Oprawa: miękka ze skrzydełkami
  • Liczba stron: 48
  • Format: 21,5x29 cm
    ISBN: 978-83-281-5612-8


  • 9788328156128

Komentarze