Recenzja - Posłuchajki. Moje ulubione dobranocki (audiobook CD)


Wydawnictwo Papilon przygotowało wspaniałą płytę dla dzieci. Zawiera ona 40 bajek, a każdą czyta ceniona aktorka, Anna Dymna. Według nas robi to doskonale! Dostraja głos na odpowiedni ton, gdy jest smutno i on jest taki. A wesołe opowiadania dodają nam ochoty do skakania. Znajdziemy tu wiele historyjek, których słuchanie zachęci nas do rozmowy. Tak jest, kiedy słuchamy "Bajki o Beznadzieju". Jakże on się zmienił, i jak prosta była do tego droga! Każde opowiadanie jest bardzo ciekawe :) To przykładowe tytuły:
- Krasnoludek z mojej szafki
- Badal
- Zostań moim bibelotem
- Bajka dla detektywa
- Cebulowe łzy.

Na zbiór składają się bajki: Liliany Fabisińskiej, Agnieszki Frączek, Ireny Landau, Marii Ewy Letki, Zofii Staniszewskiej, Justyny Święcickiej, Agnieszki Usakiewicz, Patrycji Zarawskiej i Edyty Zarębskiej. Historyjki są niedługie, najdłuższa trwa 7 minut. W ten sposób na raz można posłuchać ich kilka. 

Ponieważ płyta w sklepie jest zafoliowana i nie można przed zakupem jej posłuchać, nagrałam dwa fragmenty z naszego radia. W tle słuchać kaszel syna... bo to bajki dobre nie tylko na dobranoc ale i na dni, gdy chore dzieci w domu nudzą się jak mopsy.
Polecam
Gosia

Tytuł: Posłuchajki. Moje ulubione dobranocki (audiobook CD)
Autor: Opracowanie zbiorowe
Wydawca: Papilon
Numer wydania: I
Data premiery: 2012-05-02
Język wydania: polski
Język oryginału: polski
Rok wydania: 2012
Lektor: Dymna Anna
Lektor języki: polski
Forma: płyta kompaktowa CD
Wymiary: 194 x 9 x 140
Indeks: 11247647


Komentarze