facebook

Kobietnik - inna bajka

"Maxi colour & stickers. Podróże i wakacje" - modnie w każdej sytuacji;)
Takie książki elektryzują starsze przedszkolaki płci żeńskiej;) Zoczenie barwnej, kipiącej detalami okładki prowokuje do sięgnięcia po taką publikację. A gdy się już ją ma w łapkach, kiedy dostrzeże się moc atrakcji, które kryje wnętrze, wówczas pojawia się znana wszystkim rodzicom minka;) Towarzyszą jej często deklaracje, że to już ostatnia książka (zwłaszcza gdy już mamy w domu kilka innych kolorowanek, nadal nie do końca uzupełnionych;)). Zresztą - taki miły, inspirujący temat - "Podróże i wakacje"! Skuście się, może zainspirujecie się eskapadami, które stały się udziałem pięknych dziewczyn z kolorowanki "Maxi colour &stickers"!;)
Wspominałam już, że ostatnio dziewczyny lubują się w większych formatach, do tego cały czas wielką przyjemność sprawiają im nalepki - zatem taka publikacja łącząca te formy aktywności to strzał w dziesiątkę! Co znajdziemy w środku? Osiem kolorowych plansz do uzupełnienia, udekorowania nalepkami, osiem kartek z rysunkami do kolorowania oraz osiem stron naklejek.
Kolorowanki to powtórzenie barwnych kart z początku publikacji, ale nie tylko - rysunki są na obu stronach kart, zatem małe wielbicielki twórczych działań mogą pokusić się o wymyślenie strojów oraz makijaży dla pięknych dziewczyn.
Nasze córki nie tylko wizualnie są mało podobne;) Młodsza lubi gargantuiczny przepych, uwielbia kolor zielony, w ostateczności - niebieski;) Starsza stawia na stonowane kompozycje, ulubione kolory to żółty i czarny, od pewnego czasu jednym z jej ulubionych tematów prac jest butik z pięknymi sukniami:) Zatem to rzecz oczywista, że wspólne działania plastyczne w jednym egzemplarzu nie bardzo mogły dojść do skutku... Mamy więc dwa!;)
Dlatego też możecie porównać koncepcje obu sióstr na zdjęciu poniżej. Ta urocza niewiasta z bardzo kolorowymi włosami to dzieło Starszej. Młodsza namiętnie rozprawia się z naklejkami (choć nadal jest ich jeszcze sporo, chyba zostanie parę na tworzenie własnych prac).
A działać kreatywnie można nawet i w mniej dogodnych warunkach, bo na końcu publikacji znajduje się gruby karton umożliwiający wygodne korzystanie z niej choćby w plenerze, w poczekalni, w aucie.

Polecamy
Katarzyna i dziewczynkiAutor: praca zbiorowa
Wydawnictwo: Olesiejuk
Oprawa: oprawa broszurowa
Liczba stron: 48
Format: 33,5x23,5 cm
ISBN: 978-83-274-3711-2


0 komentarze:

Prześlij komentarz

Inna Bajka dziękuje :)


Niebawem:

- "Pupy, ogonki i kuperki. Audiobook" (Babaryba)
- "Królewna z wieży" (Prószyński i S-ka)
- "Dwór" (Widnokrąg)
- "Sto wierszyków atrakcyjnych do ćwiczeń dykcyjnych" (Wilga)
- "Proszę słonia" (Wilga)
Archiwum bloga

Translate

Obserwuj Inną Bajkę

Subskrybuj nowe teksty przez Email

Odwiedzono nas:

Pani Zorro radzi i podpowiada;)

Festina Lente - do słuchania, do czytania...

Duże Ka

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *