"Najfajniejsza na świecie humorkowa ksiega kolorowanek i innych zabaw" - Hania Humorek zaprasza do działań wszelakich:)Prawdziwi fani śledzący zapowiedzi pozycji dotyczących ukochanej bohaterki na pewno już ją mają. I sądzę, że lwia część zadań jest wykonana, bo jak się oprzeć takim propozycjom, jakie ma dla nas Hania Humorek? 

Mam oczywiście na myśli "Najfajniejszą na świecie humorkową księgę kolorowanek i innych zabaw", której tytuł to szczera prawda, ręczymy za to naszym słowem humoru... ups, to znaczy honoru;) No ale właśnie - mamy sezon feryjny;), nie zawsze wszystkie informacje o nowościach do każdego dotrą, zatem ogłaszamy wszem i wobec - taka świetna pozycja dziś ma swoją premierę, zatem możecie już nabywać i cieszyć się zabawnymi zadaniami, które autorzy - Megan McDonald i Peter H. Reynolds stworzyli. A jako że to wypróbowany tandem - wszak wykreowali wspólnie tyle pełnych humoru, przygód i niesamowitych pomysłów książek o perypetiach Hani Humorek - więc możecie być pewni, że czekają młodych odbiorców chwile doskonałej zabawy.

Hania jest postacią nietuzinkową - zbiera plasterki, wykałaczki, części lalek... I nie tylko te przedmioty! Jakie jeszcze? Sprawdźcie sami! Fascynuje ją osoba Elizabeth Blackwell, pierwszej kobiety lekarza. Jest współtwórczynią i członkinią niesamowitego stowarzyszenia - Klubu Siusiającej Ropuchy;) Ma kota o imieniu Myszka i brata, którego nazywa Smrodkiem;) Wprost tryska pomysłami, jest niezwykle odważna, a do tego - niesamowicie sympatyczna, dlatego zachęcamy i do poznania jej przygód

Ale też oczywiście namawiamy do twórczej realizacji zadań z "Najfajniejszej na świecie humorkowej księgi kolorowanek i innych zabaw"! Będziecie mieli okazję poćwiczyć spostrzegawczość, rozwiązać krzyżówki, wędrować po labiryntach, okrywać odpowiedzi na pytania dzięki łączeniu punktów. Jest też cała masa szyfrów i mnóstwo kolorowanek. 

Mamy zatem do Was BWP (Bardzo Ważne Pytanie - to jedno z powiedzonek Hani, których słownik znajdziecie na końcu tej pozycji): Czy pędzicie jutro do księgarni po "Najfajniejszą na świecie humorkową księgę kolorowanek i innych zabaw"? Słyszymy gromkie: "TAAAAK!!!" - i to jest bardzo dobra odpowiedź!:)

Polecamy
Katarzyna i dziewczynkiAutor: Megan McDonald
Ilustrator: Peter Reynolds
Wydawnictwo: Egmont
Oprawa: miękka
Liczba stron: 64
Format: 20,5x29,5 cm
ISBN:
978-83-281-0537-9
Komentarze