List do Świętego Mikołaja - konkurs zakończony


Wprawdzie aura jeszcze wybitnie jesienna, ale chyba wszyscy czujemy już przedświąteczne podekscytowanie! W końcu niebawem w naszych domach zagości sympatyczny starszy pan z długą brodą i workiem pełnym prezentów! Na początku grudnia sprawdzi czystość bucików i doceni ten fakt miłym drobiazgiem, a potem, pod choinkowym drzewkiem spróbuje spełnić niektóre marzenia tych najmłodszych i nieco starszych;)

My też chcemy nieco pomóc Mikołajowi i przesłać Wam kilka ciekawych lektur. Zatem mamy dla Was zadanie. Dzieci! Napiszcie z pomocą rodziców w komentarzu, jak u Was w domu składacie zamówienia na prezenty u Mikołaja? Piszecie listy do Mikołaja? A może rysujecie? Wysyłacie pocztą czy kładziecie gdzieś? Jak przekonujecie Mikołaja, że zasłużyłyście na taki prezent? Może była jakaś zabawna historia związana z takim listem? A może Mikołaj Wam odpisał? Zostawcie adres email w formie: kobietnik(at)kobietnik.pl

Elfy Św. Mikołaja wyłonią trzech zwycięzców, którzy dostaną książki : „Tutlandia” Agnieszka Ginko, „Ciocia Jadzia. Szkoła” Eliza Piotrowska – obie lektury od Wydawnictwa Media Rodzina oraz „Moje pierwsze lata” Navarro Angels – świetny album do wspólnego tworzenia i wspominania od Wydawnictwa Arkady.


Regulamin:
1. Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest dodanie komentarza zawierającego odpowiedź na konkursowe pytanie, prosimy też o podpisanie go imieniem dziecka.
2. W komentarzu należy także umieścić adres mailowy autora/rodziców, opiekunów.
3. Miło nam będzie, jeśli polubicie nasz profil na Facebooku czy też dodacie nasz blog do obserwowanych.
4. Konkurs trwa do 6 grudnia, do godziny 23.59. Wyniki zostaną podane na naszej facebookowej stronie do 9 grudnia. Zwycięzców poinformujemy także mailowo, na odpowiedź zwrotną z adresem do wysyłki nagród czekamy do 12 grudnia.
5. Nagrody wysyłamy na terenie Polski.Czekamy na Wasze komentarze!
Dziękujemy wszystkim za zainteresowanie. Informujemy, że konkurs zostaje zakończony przed czasem, a książki przekazujemy na cele charytatywne. 

Komentarze